ХВИЛЯ, РИБОГОСПОДАРСЬКИЙ АГРАРНИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
68743, Одеська обл., Болградський р-н, с. Коса, вул. Центральна, 19
Телефони
Керівник
Артемова Зінаїда Василівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30766943
Дата реєстрації15.03.2000
Дата оновлення01.08.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХВИЛЯ, РИБОГОСПОДАРСЬКИЙ АГРАРНИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХВИЛЯ, РИБОГОСПОДАРСЬКИЙ АГРАРНИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 30766943.

Керівником підприємства «ХВИЛЯ, РИБОГОСПОДАРСЬКИЙ АГРАРНИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Артемова Зінаїда Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХВИЛЯ, РИБОГОСПОДАРСЬКИЙ АГРАРНИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Одеська обл., Болградський р-н, с. Коса, вул. Центральна, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХВИЛЯ, РИБОГОСПОДАРСЬКИЙ АГРАРНИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах