МІНІМУМ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Комкова, 92, к. 100
Телефони
Керівник
Кряжев Олексій Владиславович
Код ЄДРПОУ30768301
Дата реєстрації02.03.2000
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІНІМУМ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІНІМУМ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 30768301.

Керівником підприємства «МІНІМУМ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Кряжев Олексій Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІНІМУМ, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Херсон, вул. Комкова, 92, к. 100.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІНІМУМ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах