ЮГ ТРЕЙД УКРАЇНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, пров. Спартаківський, 19
Телефони
Керівник
Скринник Сергій Олександрович
Код ЄДРПОУ30768783
Дата реєстрації10.03.2000
Дата оновлення29.03.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮГ ТРЕЙД УКРАЇНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮГ ТРЕЙД УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 30768783.

Керівником підприємства «ЮГ ТРЕЙД УКРАЇНА, ТОВ» є Скринник Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮГ ТРЕЙД УКРАЇНА, ТОВ» — м. Херсон, пров. Спартаківський, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮГ ТРЕЙД УКРАЇНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах