ВЕДАС, ПП ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Миру, 15, к. 49
Телефони
Керівник
Равелєв Ігор Валентинович
Код ЄДРПОУ30768872
Дата реєстрації17.03.2000
Дата оновлення19.10.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВЕДАС, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕДАС, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 30768872.

Керівником підприємства «ВЕДАС, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» є Равелєв Ігор Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕДАС, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Херсон, вул. Миру, 15, к. 49.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕДАС, ПП ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах