ДОЧП ТОРГОВИЙ ДІМ ”ХЕРСОН” КОМПАНІЇ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ІНТЕРТРЕЙД ГРУП ЕЛ.ЕЛ.СІ”

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, узвіз Придніпровський, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Козаков Володимир Анатолійович
Бухгалтер
Світлична Галина Петрівна
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ30768893
Дата реєстрації25.02.2000
Дата оновлення14.07.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ТОРГОВИЙ ДІМ ”ХЕРСОН” КОМПАНІЇ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ІНТЕРТРЕЙД ГРУП ЕЛ.ЕЛ.СІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ТОРГОВИЙ ДІМ ”ХЕРСОН” КОМПАНІЇ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ІНТЕРТРЕЙД ГРУП ЕЛ.ЕЛ.СІ”» присвоєно код 30768893.

Керівником підприємства «ДОЧП ТОРГОВИЙ ДІМ ”ХЕРСОН” КОМПАНІЇ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ІНТЕРТРЕЙД ГРУП ЕЛ.ЕЛ.СІ”» є Козаков Володимир Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ТОРГОВИЙ ДІМ ”ХЕРСОН” КОМПАНІЇ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ІНТЕРТРЕЙД ГРУП ЕЛ.ЕЛ.СІ”» — м. Херсон, узвіз Придніпровський, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ТОРГОВИЙ ДІМ ”ХЕРСОН” КОМПАНІЇ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ІНТЕРТРЕЙД ГРУП ЕЛ.ЕЛ.СІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах