НОРДПОЛІГРАФ-СЕРВІС, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПП

Контакти

Юридична адреса
40030, м. Суми, вул. Кузнечна, 2
Керівник
Муштаєв Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ30770352
Дата реєстрації17.02.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОРДПОЛІГРАФ-СЕРВІС, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОРДПОЛІГРАФ-СЕРВІС, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПП» присвоєно код 30770352.

Керівником підприємства «НОРДПОЛІГРАФ-СЕРВІС, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПП» є Муштаєв Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОРДПОЛІГРАФ-СЕРВІС, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПП» — м. Суми, вул. Кузнечна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОРДПОЛІГРАФ-СЕРВІС, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах