ЗЛАГОДА, ПП

Контакти

Юридична адреса
40000, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 8, к. 69
Телефони
Керівник
Скударнова Євгенія Олексіївна
Код ЄДРПОУ30770698
Дата реєстрації02.03.2000
Дата оновлення18.10.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗЛАГОДА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЛАГОДА, ПП» присвоєно код 30770698.

Керівником підприємства «ЗЛАГОДА, ПП» є Скударнова Євгенія Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЛАГОДА, ПП» — м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 8, к. 69.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЛАГОДА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах