ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НУТАНС"

Контакти

Юридична адреса
94470, Луганська обл., Сорокинський р-н, с. Новоганнівка, вул. Новостройна, 46
Телефони
Керівник
Читавка Еліна Леонідівна
Код ЄДРПОУ30771670
Дата реєстрації07.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”НУТАНС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НУТАНС"» присвоєно код 30771670.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НУТАНС"» є Читавка Еліна Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НУТАНС"» — Луганська обл., Сорокинський р-н, с. Новоганнівка, вул. Новостройна, 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”НУТАНС”»
Поділіться інформацією в соцмережах