КОЛОС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
62243, Харківська обл., Золочівський р-н, с. Мала Рогозянка
Телефони
Керівник
Древаль Микола Павлович
Код ЄДРПОУ30773547
Дата реєстрації13.05.2000
Дата оновлення29.05.2000
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОЛОС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛОС, ТОВ» присвоєно код 30773547.

Керівником підприємства «КОЛОС, ТОВ» є Древаль Микола Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛОС, ТОВ» — Харківська обл., Золочівський р-н, с. Мала Рогозянка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛОС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах