ЕНЕРГОСПЕЦБУД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
63460, Харківська обл., Зміївський р-н, смт. Слобожанське, шлях Балаклійський
Бухгалтерія
Керівник
Гладков Олександр Анатолійович
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ30773840
Дата реєстрації24.04.2000
Дата оновлення31.07.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГОСПЕЦБУД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГОСПЕЦБУД, ТОВ» присвоєно код 30773840.

Керівником підприємства «ЕНЕРГОСПЕЦБУД, ТОВ» є Гладков Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГОСПЕЦБУД, ТОВ» — Харківська обл., Зміївський р-н, смт. Слобожанське, шлях Балаклійський.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГОСПЕЦБУД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах