ХАРКІВЕНЕРГОСПЕЦРЕМОНТ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП

Контакти

Юридична адреса
63460, Харківська обл., Зміївський р-н, смт. Слобожанське, вул. Лермонтова, 30а, к. 14
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Слапічин Ігор Георгійович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30773856
Дата реєстрації24.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВЕНЕРГОСПЕЦРЕМОНТ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВЕНЕРГОСПЕЦРЕМОНТ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» присвоєно код 30773856.

Керівником підприємства «ХАРКІВЕНЕРГОСПЕЦРЕМОНТ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» є Слапічин Ігор Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВЕНЕРГОСПЕЦРЕМОНТ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» — Харківська обл., Зміївський р-н, смт. Слобожанське, вул. Лермонтова, 30а, к. 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВЕНЕРГОСПЕЦРЕМОНТ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах