ЛДС-ТЕХСЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83005, м. Донецьк, вул. Купріна, 64, к. 102
Керівник
Цилгай Володимир Володимирович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30776265
Дата реєстрації09.02.2000
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛДС-ТЕХСЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛДС-ТЕХСЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 30776265.

Керівником підприємства «ЛДС-ТЕХСЕРВІС, ТОВ» є Цилгай Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛДС-ТЕХСЕРВІС, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Купріна, 64, к. 102.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛДС-ТЕХСЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах