ДП ”ГОЛОВИНО-СЕРВІС” УКР.ДЕРЖКОРПОРАЦІЇ ПРОМИСЛОВОСТІ БУДМАТЕР.”УКРБУДМАТЕРІАЛИ”

Контакти

Юридична адреса
12325, Житомирська обл., Черняхівський р-н, смт. Головине, вул. Адміністративна, 7
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Горбаченко Іван Петрович
Бухгалтер
Горбенко Валентина Петрівна
Кількість співробітників21 чел.
Код ЄДРПОУ30776637
Дата реєстрації09.01.2001
Дата оновлення13.07.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДП ”ГОЛОВИНО-СЕРВІС” УКР.ДЕРЖКОРПОРАЦІЇ ПРОМИСЛОВОСТІ БУДМАТЕР.”УКРБУДМАТЕРІАЛИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДП ”ГОЛОВИНО-СЕРВІС” УКР.ДЕРЖКОРПОРАЦІЇ ПРОМИСЛОВОСТІ БУДМАТЕР.”УКРБУДМАТЕРІАЛИ”» присвоєно код 30776637.

Керівником підприємства «ДП ”ГОЛОВИНО-СЕРВІС” УКР.ДЕРЖКОРПОРАЦІЇ ПРОМИСЛОВОСТІ БУДМАТЕР.”УКРБУДМАТЕРІАЛИ”» є Горбаченко Іван Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДП ”ГОЛОВИНО-СЕРВІС” УКР.ДЕРЖКОРПОРАЦІЇ ПРОМИСЛОВОСТІ БУДМАТЕР.”УКРБУДМАТЕРІАЛИ”» — Житомирська обл., Черняхівський р-н, смт. Головине, вул. Адміністративна, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДП ”ГОЛОВИНО-СЕРВІС” УКР.ДЕРЖКОРПОРАЦІЇ ПРОМИСЛОВОСТІ БУДМАТЕР.”УКРБУДМАТЕРІАЛИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах