УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01010, м. Київ, вул. Іванова А., 10
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гондарук Олексій Олександрович
Бухгалтер
Білик Оксана Петрівна
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ30781542
Дата реєстрації10.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО, ТОВ» присвоєно код 30781542.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО, ТОВ» є Гондарук Олексій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО, ТОВ» — м. Київ, вул. Іванова А., 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах