БАРТОЛЬДІ ІНТЕРНЕШНЛ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01034, м. Київ, вул. Рогнідинська, 3
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Злобін Сергій Михайлович
Бухгалтер
Ковалюк Євген Миколайович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30783047
Дата реєстрації31.03.2000
Дата оновлення21.08.2007
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БАРТОЛЬДІ ІНТЕРНЕШНЛ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАРТОЛЬДІ ІНТЕРНЕШНЛ, ТОВ» присвоєно код 30783047.

Керівником підприємства «БАРТОЛЬДІ ІНТЕРНЕШНЛ, ТОВ» є Злобін Сергій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАРТОЛЬДІ ІНТЕРНЕШНЛ, ТОВ» — м. Київ, вул. Рогнідинська, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАРТОЛЬДІ ІНТЕРНЕШНЛ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах