РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
29005, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87
Телефони
Керівник
Бачинська Інна Анатоліївна
Код ЄДРПОУ30788223
Дата реєстрації17.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 30788223.

Керівником підприємства «РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Бачинська Інна Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ» — м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах