ТАБАЇВСЬКЕ, ПРИВАТНО-ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП

Контакти

Юридична адреса
15511, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Табаївка, вул. Молодіжна, 11
Керівник
Гуриненко Григорій Миколайович
Код ЄДРПОУ30788595
Дата реєстрації31.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТАБАЇВСЬКЕ, ПРИВАТНО-ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАБАЇВСЬКЕ, ПРИВАТНО-ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» присвоєно код 30788595.

Керівником підприємства «ТАБАЇВСЬКЕ, ПРИВАТНО-ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» є Гуриненко Григорій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАБАЇВСЬКЕ, ПРИВАТНО-ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» — Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Табаївка, вул. Молодіжна, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАБАЇВСЬКЕ, ПРИВАТНО-ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах