ГРАНІТ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ

Контакти

Юридична адреса
48331, Тернопільська обл., Монастириський р-н, с. Гранітне, вул. Шевченка
Телефони
Керівник
Городецький Михайло Васильович
Код ЄДРПОУ30790075
Дата реєстрації23.02.2000
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРАНІТ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРАНІТ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ» присвоєно код 30790075.

Керівником підприємства «ГРАНІТ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ» є Городецький Михайло Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРАНІТ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ» — Тернопільська обл., Монастириський р-н, с. Гранітне, вул. Шевченка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРАНІТ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах