ЛОТ, ПП

Контакти

Юридична адреса
81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Людкевича, 5
Телефони
Керівник
Палинська Ірина Євстахівна
Код ЄДРПОУ30790709
Дата реєстрації07.07.1994
Дата оновлення30.12.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛОТ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛОТ, ПП» присвоєно код 30790709.

Керівником підприємства «ЛОТ, ПП» є Палинська Ірина Євстахівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛОТ, ПП» — Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Людкевича, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛОТ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах