ВАЛЕНТІА, ЮРИДИЧНЕ АГЕНТСТВО, МПП

Контакти

Юридична адреса
92900, Луганська обл., Кремінський р-н, м. Кремінна, вул. Тітова, 7
Керівник
Юхимук Тетяна Валентинівна
Код ЄДРПОУ30791304
Дата реєстрації24.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВАЛЕНТІА, ЮРИДИЧНЕ АГЕНТСТВО, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАЛЕНТІА, ЮРИДИЧНЕ АГЕНТСТВО, МПП» присвоєно код 30791304.

Керівником підприємства «ВАЛЕНТІА, ЮРИДИЧНЕ АГЕНТСТВО, МПП» є Юхимук Тетяна Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАЛЕНТІА, ЮРИДИЧНЕ АГЕНТСТВО, МПП» — Луганська обл., Кремінський р-н, м. Кремінна, вул. Тітова, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАЛЕНТІА, ЮРИДИЧНЕ АГЕНТСТВО, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах