ІНТЕРСПОРТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83052, м. Донецьк, бул. Шахтобудівників, 7а, к. 46
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Скрипник Вадим Вікторович
Бухгалтер
Скрыпник Вадим Викторович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30792025
Дата реєстрації16.02.2000
Дата оновлення17.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНТЕРСПОРТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕРСПОРТ, ТОВ» присвоєно код 30792025.

Керівником підприємства «ІНТЕРСПОРТ, ТОВ» є Скрипник Вадим Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕРСПОРТ, ТОВ» — м. Донецьк, бул. Шахтобудівників, 7а, к. 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕРСПОРТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах