ОЛЕКСАНДРИТ, РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83052, м. Донецьк, вул. Владичанського, 42, к. 36
Бухгалтерія
Керівник
Новіков Олександр Сергійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30792287
Дата реєстрації01.03.2000
Дата оновлення30.07.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОЛЕКСАНДРИТ, РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЛЕКСАНДРИТ, РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30792287.

Керівником підприємства «ОЛЕКСАНДРИТ, РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА, ТОВ» є Новіков Олександр Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЛЕКСАНДРИТ, РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Владичанського, 42, к. 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОЛЕКСАНДРИТ, РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах