СЕРВІС, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
11603, Житомирська обл., м. Малин, вул. Огієнка, 55
Керівник
Тарасенко Дмитро Васильович
Код ЄДРПОУ30793301
Дата реєстрації31.01.2000
Дата оновлення19.02.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕРВІС, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕРВІС, ВАТ» присвоєно код 30793301.

Керівником підприємства «СЕРВІС, ВАТ» є Тарасенко Дмитро Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕРВІС, ВАТ» — Житомирська обл., м. Малин, вул. Огієнка, 55.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕРВІС, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах