ЛІЛІЯ, АГРОФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
81463, Львівська обл., Самбірський р-н, с. Корналовичі
Керівник
Гурова Надія Михайлівна
Код ЄДРПОУ30793715
Дата реєстрації03.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛІЛІЯ, АГРОФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІЛІЯ, АГРОФІРМА, ПП» присвоєно код 30793715.

Керівником підприємства «ЛІЛІЯ, АГРОФІРМА, ПП» є Гурова Надія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІЛІЯ, АГРОФІРМА, ПП» — Львівська обл., Самбірський р-н, с. Корналовичі.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІЛІЯ, АГРОФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах