КП ”ШОЛОМИНИЧІ-2” ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСП

Контакти

Юридична адреса
81532, Львівська обл., Городоцький р-н, с. Шоломиничі
Керівник
Ковалко Галина Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30793762
Дата реєстрації07.07.2007
Дата оновлення01.11.2019
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КП ”ШОЛОМИНИЧІ-2” ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КП ”ШОЛОМИНИЧІ-2” ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСП» присвоєно код 30793762.

Керівником підприємства «КП ”ШОЛОМИНИЧІ-2” ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСП» є Ковалко Галина Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КП ”ШОЛОМИНИЧІ-2” ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСП» — Львівська обл., Городоцький р-н, с. Шоломиничі.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КП ”ШОЛОМИНИЧІ-2” ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСП»
Поділіться інформацією в соцмережах