СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ЩЕРБИНИ ЄВДОКІЇ ІВАНІВНИ

Контакти

Юридична адреса
68142, Одеська обл., Татарбунарський р-н, с. Приморське, вул. Перемоги, 87
Керівник
Щербина Євдокія Іванівна
Код ЄДРПОУ30794216
Дата реєстрації20.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ЩЕРБИНИ ЄВДОКІЇ ІВАНІВНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ЩЕРБИНИ ЄВДОКІЇ ІВАНІВНИ» присвоєно код 30794216.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ЩЕРБИНИ ЄВДОКІЇ ІВАНІВНИ» є Щербина Євдокія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ЩЕРБИНИ ЄВДОКІЇ ІВАНІВНИ» — Одеська обл., Татарбунарський р-н, с. Приморське, вул. Перемоги, 87.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ЩЕРБИНИ ЄВДОКІЇ ІВАНІВНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах