ТЕОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА, ПП

Контакти

Юридична адреса
19100, Черкаська обл., Монастирищенський р-н, м. Монастирище, вул. Жовтнева, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Поліщук Надія Дмитрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30794860
Дата реєстрації09.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА, ПП» присвоєно код 30794860.

Керівником підприємства «ТЕОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА, ПП» є Поліщук Надія Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА, ПП» — Черкаська обл., Монастирищенський р-н, м. Монастирище, вул. Жовтнева, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах