ІМПУЛЬС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
92400, Луганська обл., Марківський р-н, смт. Марківка, вул. Підгірна, 2
Керівник
Хоменко Олег Анатолійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30796826
Дата реєстрації05.05.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІМПУЛЬС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІМПУЛЬС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 30796826.

Керівником підприємства «ІМПУЛЬС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Хоменко Олег Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІМПУЛЬС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Луганська обл., Марківський р-н, смт. Марківка, вул. Підгірна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІМПУЛЬС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах