ГІДРОПРОЕКТ, ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Глиняна, 47б
Керівник
Парамонов Федір Іванович
Бухгалтер
Приходько Надія Петрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30797704
Дата реєстрації21.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГІДРОПРОЕКТ, ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГІДРОПРОЕКТ, ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 30797704.

Керівником підприємства «ГІДРОПРОЕКТ, ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Парамонов Федір Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГІДРОПРОЕКТ, ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — Київська обл., м. Біла Церква, вул. Глиняна, 47б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГІДРОПРОЕКТ, ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах