ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО " ВОЛЯ" ДЯЧКА АНАТОЛІЯ ГРИГОРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
26400, Кіровоградська обл., Благовіщенський р-н, м. Благовіщенське, вул. Промислова, 7, к. 4
Телефони
Керівник
Дячок Валерій Анатолійович
Бухгалтер
Дячок Анатолій Григорович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30799146
Дата реєстрації14.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ” ВОЛЯ” ДЯЧКА АНАТОЛІЯ ГРИГОРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО " ВОЛЯ" ДЯЧКА АНАТОЛІЯ ГРИГОРОВИЧА» присвоєно код 30799146.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО " ВОЛЯ" ДЯЧКА АНАТОЛІЯ ГРИГОРОВИЧА» є Дячок Валерій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО " ВОЛЯ" ДЯЧКА АНАТОЛІЯ ГРИГОРОВИЧА» — Кіровоградська обл., Благовіщенський р-н, м. Благовіщенське, вул. Промислова, 7, к. 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ” ВОЛЯ” ДЯЧКА АНАТОЛІЯ ГРИГОРОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах