ЛАН, ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
28324, Кіровоградська обл., Петрівський р-н, с. Олександро-Мар’ївка
Телефони
Керівник
Кундас Вікторія Андріївна
Бухгалтер
Головченко Інна Григорівна
Кількість співробітників7 чел.
Код ЄДРПОУ30800046
Дата реєстрації12.09.2013
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛАН, ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАН, ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30800046.

Керівником підприємства «ЛАН, ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Кундас Вікторія Андріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАН, ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Кіровоградська обл., Петрівський р-н, с. Олександро-Мар’ївка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАН, ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах