ТВ-СЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, ВІЙСЬКОВЕ МІСТЕЧКО-2, б. 20, кв. 27
Телефони
Керівник
Захаров Вадим Олександрович
Код ЄДРПОУ30802106
Дата реєстрації06.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТВ-СЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТВ-СЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 30802106.

Керівником підприємства «ТВ-СЕРВІС, ТОВ» є Захаров Вадим Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТВ-СЕРВІС, ТОВ» — Запорізька обл., м. Бердянськ, ВІЙСЬКОВЕ МІСТЕЧКО-2, б. 20, кв. 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТВ-СЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах