ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ТОРГОВИЙ ДІМ ”ЖИТОМИРСЬКИЙ МЕБЛЕВИЙ КОМБІНАТ”ЖИТОМИРДЕРЕВ”

Контакти

Юридична адреса
10012, м. Житомир, вул. Київська, 77
Телефони
Керівник
Гутевич Анатолій Йосипович
Бухгалтер
Заплетнюк Людмила Петрівна
Кількість працівників61 чол.
Код ЄДРПОУ30853653
Дата реєстрації31.03.2000
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ТОРГОВИЙ ДІМ ”ЖИТОМИРСЬКИЙ МЕБЛЕВИЙ КОМБІНАТ”ЖИТОМИРДЕРЕВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ТОРГОВИЙ ДІМ ”ЖИТОМИРСЬКИЙ МЕБЛЕВИЙ КОМБІНАТ”ЖИТОМИРДЕРЕВ”» присвоєно код 30853653.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ТОРГОВИЙ ДІМ ”ЖИТОМИРСЬКИЙ МЕБЛЕВИЙ КОМБІНАТ”ЖИТОМИРДЕРЕВ”» є Гутевич Анатолій Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ТОРГОВИЙ ДІМ ”ЖИТОМИРСЬКИЙ МЕБЛЕВИЙ КОМБІНАТ”ЖИТОМИРДЕРЕВ”» — м. Житомир, вул. Київська, 77.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ТОРГОВИЙ ДІМ ”ЖИТОМИРСЬКИЙ МЕБЛЕВИЙ КОМБІНАТ”ЖИТОМИРДЕРЕВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах