УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН САДІВНИЦТВА, ВИНОГРАДАРСТВА ТА ВИНОРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Контакти

Юридична адреса
01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 1
Телефони
Керівник
Рибак Анатолій Васильович
Бухгалтер
Карпенко Лариса Володимирівна
Код ЄДРПОУ30856413
Дата реєстрації07.04.2000
Дата оновлення07.11.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН САДІВНИЦТВА, ВИНОГРАДАРСТВА ТА ВИНОРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН САДІВНИЦТВА, ВИНОГРАДАРСТВА ТА ВИНОРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» присвоєно код 30856413.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН САДІВНИЦТВА, ВИНОГРАДАРСТВА ТА ВИНОРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» є Рибак Анатолій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН САДІВНИЦТВА, ВИНОГРАДАРСТВА ТА ВИНОРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» — м. Київ, вул. Саксаганського, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН САДІВНИЦТВА, ВИНОГРАДАРСТВА ТА ВИНОРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах