ЯРОПОВЕЦЬКА СІЧ, АГРОФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
13423, Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Яроповичі, вул. Леніна, 92
Телефони
Керівник
Осадчий Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ30873093
Дата реєстрації01.01.2001
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЯРОПОВЕЦЬКА СІЧ, АГРОФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯРОПОВЕЦЬКА СІЧ, АГРОФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30873093.

Керівником підприємства «ЯРОПОВЕЦЬКА СІЧ, АГРОФІРМА, ТОВ» є Осадчий Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯРОПОВЕЦЬКА СІЧ, АГРОФІРМА, ТОВ» — Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Яроповичі, вул. Леніна, 92.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯРОПОВЕЦЬКА СІЧ, АГРОФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах