ШОМУ ТУР, ТОВ

Контакти

Адреса
89023, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Вишка, 283
Керівник
Ганіна-Орос Анастасія Сергіївна
Бухгалтер
Якима Юрій Васильович

Інформація про компанію

Наш пансіонат знаходиться біля підніжжя Східних Карпат, в селі Вишка Великоберезнянського району, в 70-ти км від Ужгорода, неподалік від Ужоцького перевалу та поблизу історичної лінії Арпада
Всього 13 номерів з душем і туалетом, 2-3-4х місцевих, дають можливість відпочити спокійно і затишно. Крім основного будинку є ще дерев'яний сільський будиночок, з туалетом і душем, сюди можемо розмістити гостей, охочих привезти своїх собачок.
В пансіонаті можна організувати сімейні та дружні зустрічі, сесії, весілля, молодіжні та дитячі табори для 50 чол (42 +8 доп. Койек)

Види діяльності

Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ30879006
Кількість працівників7 чол.
Дата реєстрації23.10.2000
Дата оновлення06.05.2022
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШОМУ ТУР, ТОВ» присвоєно код 30879006.

Керівником підприємства «ШОМУ ТУР, ТОВ» є Ганіна-Орос Анастасія Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШОМУ ТУР, ТОВ» — Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, с. Вишка, 283.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШОМУ ТУР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах