КНИЖКОВИЙ КЛУБ, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН КНИГ

Юридична назваКЛУБ СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ, КНИЖКОВИЙ КЛУБ, ДОЧП З ІІ
Фактична адреса
м. Харків, а/с 84
Юридична адреса
61001, м. Харків, вул. Хмельницького, 24
Поштова адреса
61001, м. Харків, А/с 84
Телефони

Продукція, послуги

Книжковий клуб Харків - це магазин книг. Є можливість робити покупки онлайн на сайті або в одному з магазинів міста. Компанія пропонує своїм споживачам проводити дозвілля цікавіше і різноманітніше. Кращі книги за найвигіднішими цінами. Завжди можна знайти спецпропозиції в каталозі.
Книжковий клуб контакти для зв’язку:
Книжковий клуб сайт - https://bookclub.ua/ru/
Книжковий клуб телефон - (057) 7838885
Книжковий клуб адреса - м Харків, вул. Хмельницького, 24
Можна купити не тільки книги, а й інші товари, які представлені в каталозі: побутова техніка, товари для дому і саду, настільні ігри, товари для кухні, товари для дітей, рукоділля і інше.
Для учасників Клубу Сімейного Дозвілля пропонуються знижені ціни на певні товари, а також різні акції, про які завжди інформують.

Інформація про компанію

Книжковий клуб Харків - це магазин з 20-ти річною історією. У каталозі можна знайти книгу на будь-який смак. В каталозі зібрано більше 3000 видань з різних тематик і жанрами.
Книжковий клуб сайт пропонує зробити замовлення онлайн, переглянувши каталог у зручний час.
Книжковий клуб контакти:
Книжковий клуб телефон - (057) 7838885 для отримання інформації про замовлення, про те, як стати учасником і відповідей на всі питання, що цікавлять.
Книжковий клуб адреса, завжди можна прийти в магазин і вибрати книгу, подивитися її, а також зручно стати учасником клубу, поспілкувавшись з консультантом.
Цінова політика клубу лояльна, щоб кожен міг дозволити собі отримувати задоволення від читання книг. Роботи кращих вітчизняних і зарубіжних авторів представлені як в онлайн-каталозі, так і на полицях магазинів.

Види діяльності

Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ30881083
Керівник
Кононенко Дмитро Вікторович — генеральний директор
Бухгалтер
Миронова Єлизавета Олександрівна
Рік заснування
1998
Кількість працівників1073 чол.
Дата реєстрації13.03.2000
Дата оновлення24.05.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КЛУБ СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ, КНИЖКОВИЙ КЛУБ, ДОЧП З ІІ» присвоєно код 30881083.

Керівником підприємства «КЛУБ СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ, КНИЖКОВИЙ КЛУБ, ДОЧП З ІІ» є Кононенко Дмитро Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КЛУБ СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ, КНИЖКОВИЙ КЛУБ, ДОЧП З ІІ» — м. Харків, вул. Хмельницького, 24.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КЛУБ СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ, КНИЖКОВИЙ КЛУБ, ДОЧП З ІІ» офіційний сайт: https://bookclub.ua/ru/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваКЛУБ СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ, КНИЖКОВИЙ КЛУБ, ДОЧП З ІІ
Фактична адреса
м. Харків, а/с 84
Юридична адреса
61001, м. Харків, вул. Хмельницького, 24
Поштова адреса
61001, м. Харків, А/с 84
Телефони
E-mail
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КНИЖКОВИЙ КЛУБ, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН КНИГ»
Поділіться інформацією в соцмережах