ТУРИСТ, ДОЧП ВАТ ”СТАВИЩЕНСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 13246”

Контакти

Юридична адреса
09400, Київська обл., Білоцерківський р-н, смт. Ставище, вул. Радянська, 1
Телефони
Керівник
Дяченко Анатолій Андрійович
Кількість працівників19 чол.
Код ЄДРПОУ30886584
Дата реєстрації27.03.2000
Дата оновлення28.05.2023
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ТУРИСТ, ДОЧП ВАТ ”СТАВИЩЕНСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 13246”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТУРИСТ, ДОЧП ВАТ ”СТАВИЩЕНСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 13246”» присвоєно код 30886584.

Керівником підприємства «ТУРИСТ, ДОЧП ВАТ ”СТАВИЩЕНСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 13246”» є Дяченко Анатолій Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТУРИСТ, ДОЧП ВАТ ”СТАВИЩЕНСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 13246”» — Київська обл., Білоцерківський р-н, смт. Ставище, вул. Радянська, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТУРИСТ, ДОЧП ВАТ ”СТАВИЩЕНСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 13246”»
Поділіться інформацією в соцмережах