ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”САЛЮТ” НОВОАЙДАРСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
93500, Луганська обл., Щастинський р-н, смт. Новоайдар, вул. Банківська, 2
Керівник
Альчакова Інна Олександрівна
Код ЄДРПОУ30887939
Дата реєстрації18.10.2000
Дата оновлення19.08.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”САЛЮТ” НОВОАЙДАРСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”САЛЮТ” НОВОАЙДАРСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 30887939.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”САЛЮТ” НОВОАЙДАРСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» є Альчакова Інна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”САЛЮТ” НОВОАЙДАРСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» — Луганська обл., Щастинський р-н, смт. Новоайдар, вул. Банківська, 2.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”САЛЮТ” НОВОАЙДАРСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах