ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАННЯ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗБАРАЗЬКОГО РАЙ СТ

Контакти

Юридична адреса
47300, Тернопільська обл., Збаразький р-н, м. Збараж, вул. Княгині Ольги, 2
Телефони
Керівник
Корж Віктор Іванович
Бухгалтер
Тиш Іванна Василівна
Код ЄДРПОУ30891547
Дата реєстрації31.05.2001
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАННЯ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗБАРАЗЬКОГО РАЙ СТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАННЯ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗБАРАЗЬКОГО РАЙ СТ» присвоєно код 30891547.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАННЯ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗБАРАЗЬКОГО РАЙ СТ» є Корж Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАННЯ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗБАРАЗЬКОГО РАЙ СТ» — Тернопільська обл., Збаразький р-н, м. Збараж, вул. Княгині Ольги, 2.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАННЯ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗБАРАЗЬКОГО РАЙ СТ»
Поділіться інформацією в соцмережах