ХЕРСОНСЬКА ТОВАРНО-СИРОВИННА БІРЖА ”АЛЬЯНС-ІНВЕСТ”

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, просп. 200-річчя Херсону, 33, к. 33
Керівник
Голенко Валерій Олексійович
Код ЄДРПОУ30892760
Дата реєстрації28.04.2000
Дата оновлення17.08.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб інформація Вашої компанії залучала відвідувачів — внесіть актуальні дані. Допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНСЬКА ТОВАРНО-СИРОВИННА БІРЖА ”АЛЬЯНС-ІНВЕСТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНСЬКА ТОВАРНО-СИРОВИННА БІРЖА ”АЛЬЯНС-ІНВЕСТ”» присвоєно код 30892760.

Керівником підприємства «ХЕРСОНСЬКА ТОВАРНО-СИРОВИННА БІРЖА ”АЛЬЯНС-ІНВЕСТ”» є Голенко Валерій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНСЬКА ТОВАРНО-СИРОВИННА БІРЖА ”АЛЬЯНС-ІНВЕСТ”» — м. Херсон, просп. 200-річчя Херсону, 33, к. 33.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХЕРСОНСЬКА ТОВАРНО-СИРОВИННА БІРЖА ”АЛЬЯНС-ІНВЕСТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах