МАЛЬВИ-МАРКЕТ, ПРИВАТНЕ ВТП

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Театральна, 60, к. 5
Телефони
Керівник
Лук’янова Олександра Олександрівна
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ30893523
Дата реєстрації07.04.2000
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб інформація Вашої компанії залучала відвідувачів — внесіть актуальні дані. Допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «МАЛЬВИ-МАРКЕТ, ПРИВАТНЕ ВТП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛЬВИ-МАРКЕТ, ПРИВАТНЕ ВТП» присвоєно код 30893523.

Керівником підприємства «МАЛЬВИ-МАРКЕТ, ПРИВАТНЕ ВТП» є Лук’янова Олександра Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛЬВИ-МАРКЕТ, ПРИВАТНЕ ВТП» — м. Херсон, вул. Театральна, 60, к. 5.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛЬВИ-МАРКЕТ, ПРИВАТНЕ ВТП»
Поділіться інформацією в соцмережах