КОРОПСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОРОПСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
16200, Чернігівська обл., Новгород-Сіверський р-н, смт. Короп, вул. Кибальчича, 1
Телефони
Керівник
Федяй Юрій Миколайович
Бухгалтер
Лехман Інна Петрівна
Кількість працівників3 чол.
Код ЄДРПОУ30894752
Дата реєстрації17.05.2000
Дата оновлення09.06.2023

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОРОПСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОРОПСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОРОПСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОРОПСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 30894752.

Керівником підприємства «КОРОПСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОРОПСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Федяй Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОРОПСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОРОПСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Чернігівська обл., Новгород-Сіверський р-н, смт. Короп, вул. Кибальчича, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОРОПСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОРОПСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах