ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІВАТ ПЛЮС” ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІВАТ”

Контакти

Юридична адреса
44400, Волинська обл., Ковельський р-н, смт. Стара Вижівка, вул. Незалежності, 64
Керівник
Бойко Ірина Євгеніївна
Код ЄДРПОУ30908073
Дата реєстрації12.11.2001
Дата оновлення26.05.2023
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІВАТ ПЛЮС” ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІВАТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІВАТ ПЛЮС” ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІВАТ”» присвоєно код 30908073.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІВАТ ПЛЮС” ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІВАТ”» є Бойко Ірина Євгеніївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІВАТ ПЛЮС” ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІВАТ”» — Волинська обл., Ковельський р-н, смт. Стара Вижівка, вул. Незалежності, 64.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІВАТ ПЛЮС” ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІВАТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах