ЗЕРНОПРОДУКТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
52433, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с-ще Святовасилівка, вул. Вокзальна, 1
Телефони
Керівник
Полякова Галина Макарівна
Код ЄДРПОУ30908450
Дата реєстрації25.09.2000
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб інформація Вашої компанії залучала відвідувачів — внесіть актуальні дані. Допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЗЕРНОПРОДУКТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЕРНОПРОДУКТ, ТОВ» присвоєно код 30908450.

Керівником підприємства «ЗЕРНОПРОДУКТ, ТОВ» є Полякова Галина Макарівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЕРНОПРОДУКТ, ТОВ» — Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с-ще Святовасилівка, вул. Вокзальна, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЕРНОПРОДУКТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах