ГАЛИЧИНА, СІЛЬСКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
48631, Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Лисівці
Телефони
Керівник
Сорока Ярослав Йосифович
Бухгалтер
Біланик Ольга Тарасівна

Продукція, послуги

Продукція: Зерно / Зернобобові / Пшениця / Кукурудза / Буряк / Овочі / Плоди кісточкові / Коренеплоди кормові / Силос / Сіно / ВРХ / Свині / Молоко
Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ30910585
Кількість працівників238 чол.
Дата реєстрації23.03.2000
Дата оновлення29.05.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛИЧИНА, СІЛЬСКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 30910585.

Керівником підприємства «ГАЛИЧИНА, СІЛЬСКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Сорока Ярослав Йосифович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛИЧИНА, СІЛЬСКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — Тернопільська обл., Чортківський р-н, с. Лисівці.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛИЧИНА, СІЛЬСКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах