ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ФУТБОЛЬНИЙК ЛУБ ”КОЛОМИЯ-МОНТАЖРЕМБУД” ТОВ ”МОНТАЖРЕМБУД”

Контакти

Юридична адреса
78200, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Кринична, 26
Телефони
Керівник
Солтис Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ30913277
Дата реєстрації13.04.2000
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ФУТБОЛЬНИЙК ЛУБ ”КОЛОМИЯ-МОНТАЖРЕМБУД” ТОВ ”МОНТАЖРЕМБУД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ФУТБОЛЬНИЙК ЛУБ ”КОЛОМИЯ-МОНТАЖРЕМБУД” ТОВ ”МОНТАЖРЕМБУД”» присвоєно код 30913277.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ФУТБОЛЬНИЙК ЛУБ ”КОЛОМИЯ-МОНТАЖРЕМБУД” ТОВ ”МОНТАЖРЕМБУД”» є Солтис Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ФУТБОЛЬНИЙК ЛУБ ”КОЛОМИЯ-МОНТАЖРЕМБУД” ТОВ ”МОНТАЖРЕМБУД”» — Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Кринична, 26.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ФУТБОЛЬНИЙК ЛУБ ”КОЛОМИЯ-МОНТАЖРЕМБУД” ТОВ ”МОНТАЖРЕМБУД”»
Поділіться інформацією в соцмережах