ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”АРОНІЯ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МИКУЛИНЕЦЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД”

Контакти

Юридична адреса
48130, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, смт. Дружба, вул. Лесі Українки, 3
Телефони
Керівник
Гарасюк Іван Михайлович
Код ЄДРПОУ30916152
Дата реєстрації05.06.2000
Дата оновлення27.05.2023
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”АРОНІЯ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МИКУЛИНЕЦЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”АРОНІЯ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МИКУЛИНЕЦЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД”» присвоєно код 30916152.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”АРОНІЯ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МИКУЛИНЕЦЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД”» є Гарасюк Іван Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”АРОНІЯ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МИКУЛИНЕЦЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД”» — Тернопільська обл., Тернопільський р-н, смт. Дружба, вул. Лесі Українки, 3.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”АРОНІЯ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”МИКУЛИНЕЦЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД”»
Поділіться інформацією в соцмережах