ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЛЬВІВТРАНССПЕЦБУД” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА”ЛЬВІВСПЕЦБУД”

Контакти

Юридична адреса
79066, м. Львів, вул. Зелена, 269а
Телефони
Керівник
Гонсьор Ігор Романович
Бухгалтер
Пумпа Іван Михайлович

Види діяльності

Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ30917897
Кількість працівників6 чол.
Дата реєстрації27.03.2000
Дата оновлення04.05.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЛЬВІВТРАНССПЕЦБУД” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА”ЛЬВІВСПЕЦБУД”» присвоєно код 30917897.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЛЬВІВТРАНССПЕЦБУД” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА”ЛЬВІВСПЕЦБУД”» є Гонсьор Ігор Романович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЛЬВІВТРАНССПЕЦБУД” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА”ЛЬВІВСПЕЦБУД”» — м. Львів, вул. Зелена, 269а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЛЬВІВТРАНССПЕЦБУД” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА”ЛЬВІВСПЕЦБУД”»
Поділіться інформацією в соцмережах