ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ОХОРОННО-ЮРИДИЧНИЙ ЦЕНТР, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
28000, Кіровоградська обл., м. Олександрія, просп. Леніна, 68
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Агафонов Володимир Васильович
Кількість працівників2 чол.
Код ЄДРПОУ30932635
Дата реєстрації03.04.2000
Дата оновлення28.04.2023
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ОХОРОННО-ЮРИДИЧНИЙ ЦЕНТР, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ОХОРОННО-ЮРИДИЧНИЙ ЦЕНТР, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30932635.

Керівником підприємства «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ОХОРОННО-ЮРИДИЧНИЙ ЦЕНТР, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Агафонов Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ОХОРОННО-ЮРИДИЧНИЙ ЦЕНТР, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Кіровоградська обл., м. Олександрія, просп. Леніна, 68.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ОХОРОННО-ЮРИДИЧНИЙ ЦЕНТР, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах